Pure Charge&Go X

Pure Charge&Go X  Tek sefer de  5 saatlik akışla 17 saat pil ömrü sağlayan Lityum şarj edilebilir teknolojisini ile Signia Xperience serisinin öne çıkan cihazlarındandır. Pure Charge&Go X, endüktif şarj cihazından çıkarıldıktan sonra hemen açılır ve mükemmel işitme için hitiyacınız olan işitmeyi sağlar.

Signia Pure Charge&Go X işitme cihazı son teknoloji kablosuz özelliklerine sahiptir – Ses ve telefon görüşmelerini her iki kulağınıza aktarmak için doğrudan IOS uyumlu  telefonunuza bağlanabilirsiniz. MyControl uygulaması ile çok sayıda ayarlamaya izin verir.

Tinnitus terapi özelliği(Signia Notch Therapy) ile kulak çınlaması maskeler.  Bu teknoloji sayesinde çınlamanın algılanmasını azaltmaya yardımcı olur. Notch Terapisi  İşitme cihazı teslimatı sırasında, işitme sağlığı uzmanı tarafından kulak çınlama sesinin perdesini belirler ve ardından işitme cihazlarının içindeki tinnitus perdesine uyan bir çentiği etkinleştirir. Yapılan bu işlemle konuşmayı ve anlamayı  kısıtlamadan tinnitusu bastırmaya çalışır ve beynin zamanla tinnitus sesini göz ardı etmeyi öğrenmesini sağlar.

Kendi Ses İşleme (OVP) – OVP İşitme cihazı kullanıcıları,cihazın kullanılmaya başladıkları ilk 1-2 ay süresince alışma dönemin de kendi seslerinin farklı çıktığı gerçeğine alışmak zorunda kalmışlardır. Bu durum zamanla daha iyi hale gelse de, bazı kullanıcılar seslerinin değişen algısını kabul etmekte daha fazla zorluk yaşadığını bildirmektedir. Signia nın OVP teknolojisi ile kullanıcı cihaz kullanıma başlamasıyla beraber kendi sesini algılaması ve bunu tolere etmesi daha kolay bir hal alır.

Telecare 3.0 – TeleCare, işitme sağlığı uzmanları ve müşterileri özellikle ilk ayar aşamasında önemli olan yapılandırılmış bir iletişim yöntemi sunar. Buna ek olarak TeleCare, sorunu anında giderebilmek için uzaktan canlı bağlantı ile profesyonel ayar
yapabilme imkanı verir. Son olarak, Signia uygulaması aracığılıyla bu süreçte kullanıcı odaklılığı daha da artar.

Genel olarak Signia Pure Charge & Go işitme cihazı, bir işitme cihazından isteyebileceğiniz ne1redeyse her şeye sahiptir.

 

Bir cevap yazın