İŞİTME CİHAZLARI İLE KULLANILABİLEN YARDIMCI CİHAZLAR NELERDİR?

FM Sistemleri

İşitme cihazı ya da koklear implant gibi işitme kaybını telafi eden cihazlarla bile, konuşmaları ayırt etmenin zor olduğu bazı durumlar ve ortamlar vardır. Okul, dersane, kurs ve iş yerleri gibi yoğun ve kalabalık ortamlar
Böyle ortamlardaki arka plan gürültüsü ve konuşan kişiye uzaklık anlamayı etkileyen başlıca etkenlerdir Bu etkenleri ortadan kaldırmak genelde mümkün olmadığı için FM sistemleri kullanılır.
FM sistemleri mikrofona sahip bir vericiden ve radyo dalgaları yoluyla vericiden doğrudan sinyali alan bir alıcıdan oluşur.
FM Sistemi = Verici + Alıcı
Konuşmacı mikrofon içeren vericiyi takar, dinleyici de alıcıyı işitme cihazıyla kullanır. Böylece konuşmacının sesini gürütüye ya da uzak mesafeye takılmadan, doğrudan cihazından işitebilir.

Güvenli kontrol: miniPocket.

Büyük uzaktan kumandalar veya akıllı telefonlar yerine, güvenilir ve uygun bir kontrol arayanlar için ideal çözümdür. Uyum ve kolay kullanımı ile miniPocket anahtarlığınıza takılabilecek kadar küçük ve taşınabilir ancak tüm önemli özellikler kontrol edebilecek kadar da küçüktür.

 

Ses Aktarımı
StreamLine TV

StreamLine TV sayesinde televizyonunuzdan gelen ses işitme cihazınıza doğrudan iletilir. Ses seviyesini Signia App ile ayarlayabilirsiniz. Televizyon keyfinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz

StreamLine TV
StreamLine TV

StreamLine Mic

StreamLine Mic herhangi bir Bluetooth akıllı telefon ile telefon görüşmelerinin ve müziğin tam eller serbest modunda aktarımını sağlar. Aynı zamanda kablosuz bir mikrofon olarak da çalışır.
Bu sayede telefonunuzla keyifli bir zaman geçirebilirsiniz

StreamLine Mic
StreamLine Mic

 

Şarj Aksesuarları

Akıllı görünüm, akıllı şarj
Yeni nesil cihazlarda pil masrafı derdine son veriyoruz
Pure Charge&Go X yepyeni bir endüktif şarj ünitesi ile birlikte geliyor. Endüktif Şarj II’nin kapağı işitme cihazlarını şarj ederken korur. Akıllı tasarımı aynı zamanda kulak kalıpları için de uygundur.
Bu yeni nesil şarj ünitesi; hızlı şarj seçeneği, endüktif şarj ile kuruma fonksiyonu ve durum göstergesi LEDleri gibi özelliklere sahip.
Endüktif Şarj II Pure Charge&Go X, Pure Charge&Go Nx, Motion Charge&Go Nx ve Cellion primax ile uyumludur.

Bir cevap yazın