5 Mayıs 2010 yılında kurulan DORUK İŞİTME edinmiş olduğu tecrübelerini daima ileri götürme ilkesi ile yola çıkmış. Kısa sürede işitme sektörünün saygın kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır.

Kısa sürede bu denli başarıya ulaşmanın altında yatan temel sebep hiç şüphesiz genç, dinamik, konusunda yetkin ve bilimsel yönetim ve satış kadrosudur. Genç ve dinamik ekibiyle ülkemizin gurur kaynağı olarak en hızlı yol alan firma durumuna gelmiş. Ve bugün SİEMENS ve WIDEX Firmalarının marka işitme cihazlarının temin, teknik destek ve hasta uygulamalarıyla tüm hekim ve hastaların kullanımına sunmaktadır. Çevreye saygı bilinci ile faaliyetlerini sürdüren değişime açık, güvenilir, müşteri memnuniyeti ve tıbbi etiği ön planda tutan, insan sağlığına katkıda bulunmaya temel amaç edinen kurum olmak tüm Türkiye’de işitme dünyasında var olmak temel hedeflerimizdir.

Tüm faaliyetlerimizi etik kurallar çerçevesinde yürütüyoruz. Etik anlayışımızı benimseyen kadromuzla gelişimimizi sürdürmekten gurur duyarız. Kalite anlayışımızın yalnızca ürettiklerimizden değil, yönetim, çalışanlar bütünüyle şirketin kültüründe var olduğuna inanırız. Kalite anlayışımızın tüm çalışanlarımız tarafından yaşam modeli olarak benimsenmesini isteriz. Çevreye ve insana saygıyı en yaşamsal, en temel görevlerimizden sayarız. Buna uygun üretim teknolojilerine yatırım yaparız. İnsan onuruna yakışan bir çevrede yaşamayı amaçlarız. Güvenilir olmayı en temel ve önemli özellik olduğuna inanır, çalışmalarımızla tüm kurum ve kişilerle güvene dayalı ilişki kurmaya önem veririz.

DORUK İŞİTME başkentimiz ANKARA’da Tandoğan, Ümitköy, Batıkent, Sincan,Etimesgut, Dikmen ve Etlik’te aktif olarak 7 merkeziyle işitme hastalıklarının tedavisinde , toplumun sağlık ve yaşam kalitesinin yükseltilmesine yardımcı olabilmek amacıyla çalışmaktadır.